Vip Express- müügipakett, mis aitab sul vaevata lisaraha teenida

comment Kommentaare: 0 favorite Vaatamisi: 3421

Kui sul oleks võimalik teeninda ilma mitte midagi tegemata korralikku lisaraha, siis kas arvaksid, et see on liiga hea, et tõsi olla? Tegelikult ei ole! 

Oleme välja töötanud eksklusiivse Vip Express müügipaketi, mis aitab sul muretult lisaraha teenida ning oma garderoobi ruumi juurde saada.

Kuidas see käib?

Kindlasti leidub ka sinul hulgaliselt, kingi, ehteid, kotte ja muid aksessuaare, mida pole enam ammu kantud. Omal ajal maksid aga nende eest korralikku hinda ning on mõistetav, et niisama prügimäele neid anda ei soovi. 

Siin on heaks võimaluseks teenida lisaraha ning panna kasutuna seisvad asjad uuesti müüki. Enne veel kui kiljatad, et sorteerimine, hinnastamine, sildistamine, asjade transport ei ole seda kõike väärt, siis tea, et teeme nüüd ka selle töö sinu eest ära. Sinu suurim "vaevaks" on vaid asjad välja sorteerida, meile tuua või postiga saata ja raha vastu võtta!

Mis on Vip Express?

Jah, sa lugesid õigesti! Meie teame, et kiire elutempo kõrvalt võivad kõik eelnimetatud tegevused võtta korralikkult lisaaega. Sellepärast tahame teha sinu elu nii mugavaks kui võimalik ehk teisisõnu teeme teeme kogu töö sinu eest ära!

Määrame ise hinna.  Hinna määramine oma armsale tootele võib olla paras väljakutse. On neid, kes tahaksid anda väärika firmapluusi ära viie euroga ning on neid, kes küsiksid toote eest poehinda. Kumbki neist pole aga eeldus, et rahule jääks nii ostja kui ka müüja ning toode müüdud üldse saaks.

Meil on kogemust ning teame, millises hinnaklassis saaks toote maha müüa nii, et rõõmus oleksid nii sina kui ka toote uus omanik.

Pea meeles! Palun too ainult selliseid asju mida ise ostaksid! Kollased kaenlaalused, topilised kampsunid, plekilised teksad jne - need jäävad müümata ning jätavad sinu müügikohast korratu mulje.

Jalanõud olgu puhtad (ka tallad), kontsaplekid terved, tallad küljes.

Too müüki asju millest on sul endal veidi kahju loobuda ja tead, et kui näeksid neid kellegi boksis sooviksid neid osta.

Vaata, et riietel ei ripuks niidid, poleks plekke, oleks karvadest puhas ning on enne kauplusesse toomist läbi pestud. Riided mis on mitu nädalat-mitu aastat kotis seisnud– neil on spetsiifiline seisnud lõhn, mis ei ole klientidele väga atraktiivne.

Seame sinu boksi valmis. Oma boksi ülespanek võib võta aega vähemalt tund. Kui oled asjad meieni toimetanud ning meie oleme neile hinnad määranud, on aeg seada kaup riidepuudele ja üles riputada–  ka selle töö teeme sinu eest ära.

Lisaks sellele hoiame sinu boksi igapäevaselt parimas korras ning vaatame, et riided oleksid sirgelt ja viisakalt esindatud. Selle kinnitamiseks saadame sulle ka müügiboksist pildi.

Jooksev ülevaade müügist. Saad meie käest alati küsida, milline on sinu saldoseis ning kuidas kaubal läheb. Näiteks, kui plaanid omale midagi uut osta, on hea meile kirjutada ja küsida, kuidas müük on läinud– ehk saad uue asja jaoks raha just vana toote müügist!

Sinu kaup jõuab tuhandete inimesteni. Pandora Laekal on pea kahe tuhande jälgijaga fännileht nii Instagramis kui ka Facebookis ning igapäevaselt oma sotsiaalmeediakanalites uusi tooteid jagades jõuavad sinu kasutuna seisma jäänud asjad just õigete ostjateni.

Lisaks on meil e-pood kuhu koondame boksidest paremad palad kokku ning paneme ka sinna müüki. See kõik on sinu jaoks TASUTA.

Nipp! Kui soovid kindla peale head müüki, siis ole ka ise aktiivne ja jaga edasi meie postitusi või tee neid ise. Anna ka oma sotsiaalmeedias teada, et tõid oma asjad meile müüki, sest nii jõuab see veel suurema seltskonnani.

Vip Express pakett maksab 20 € (hinnale lisandub boksi nädalarent)

Võta meiega ühendust emaili või Facbooki lehe kaudu, et veenduda, kas saame hetkel vaba boksi pakkuda.

Kommentaarid

Kommentaare hetkel pole!

Jäta oma kommentaar

Pühapäev Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni Juuli August September Oktoober November Detsember
  • Registreeru

Uue konto registreerimine

Konto juba olemas?
Logi sisse või taasta parool