• Boksirent 14€ nädal / 54€ 4 nädalat, kogu müügitulu jääb sulle. (Väiksem boks, kuni 35 eset)
  • Boksirent 18€ nädal / 70€ 4 nädalat, kogu müügitulu jääb sulle. (Suurem boks, kuni 55 eset)

Soovin boksi rentida, kuidas edasi?

Võta meiega ühendust emaili või Facbooki lehe kaudu, et veenduda, kas saame hetkel vaba boksi pakkuda. Nüüd on aeg oma kapid ette võtta ja panna kokku üks võimas müügiboks 😊.
Jalanõud olgu puhtad (ka tallad), kontsaplekid terved, tallad küljes.
Too müüki asju millest on sul endal veidi kahju loobuda ja tead, et kui näeksid neid kellegi boksis sooviksid neid osta.
Vaata, et riietel ei ripuks niidid, poleks plekke, oleks karvadest puhas ning on enne kauplusesse toomist läbi pestud. Riided mis on mitu nädalat-mitu aastat kotis seisnud-neil on spetsiifiline seisnud lõhn mis ei ole klientidele väga atraktiivne.

Kui sul on küsimusi, siis meie abivalmis klienditugi on olemas ja aitab.

Kui palju asju tuua/mahub?

Väikses boksis optimaalne on 30 riideeset, suures boksis optimaalne 45 riideeset. Väikestel boksidel on ka "katused" ja suurtel boksidel on riiete all restid kuhu saab panna käekotte, kingi, mütse jne. Soovitame panna nii palju asju, et neil oleks ruumi liikuda. Täistopitud boksid ei ole atraktiivsed ja neist jalutatakse mööda.

Hinnastamine Pandora Laekas

Tule lihtsalt kohale ja meil on sulle valmis hinnasildid mida saad kohapeal täita.

Kui soovid hinnastamist ja boksi väljapanekut meie poolt , siis see teenus on tasuline - 20€ (kehtib kuni 35 eseme kohta). Kõikide küsimuste korral oleme olemas ja kindlasti meiega ühendust võtta, et veenduda kas on olemas ruumi.

Kas riidepuud on kohapeal olemas?

Riidepuud on olemas.

Võta aega

Oma boksi ülespanekuks võta aega vähemalt tund. Kui soovid et seda teeksime sinu eest- siis see teenus on tasuline- 10€.

Müügiaruanded

Kui soovid vahepeal teada kui palju on sinu asju müüdud, kirjuta meile ja anname sulle ülevaate.

Allahindlus

Allahindlused on kindel hitt! Selleks ei pea kohale tulema, piisab kui meile teada anda palju alet soovid oma riietele ja meie paneme vastava sildi.

Boksi korrashoid

Korrastame bokse igapäevaselt meie, selleks ei pea kohale tulema.

Nippe heaks müügiks

Võta kaasa korvid kui on väiksemaid asju, nii on mugavam neid paigutada. Võid printida välja ka infolehe mis suuruseid ja riideid sinu boksist leiab. Kontrolli, et tooted oleksid puhtad ja terved. Pese ja triigi riided enne meile toomist ning puhasta ja kontrolli jalanõud. 
Too müüki asju millest sul on endal veidi kahju loobuda ja tead, et kui näeksid neid kellegi boksis sooviksid neid osta.
Reklaami teeme igapäevaselt Facebookis, Instagramis ja Googles kuid jaga ka enda sotsiaalmeedias, et sinu müüdavaid riideid leiab Pandora Laegas kauplusest, et müük oleks võimalikult hea.

Lepingu pikendamine

Lihtsalt kirjuta meile ja saame kindlasti su lepingut pikendada. Anname ka teada kui su boksil läheb hästi ja võiksid asju juurde tuua. Ja ka juhul kui üldse ei lähe.

Arveldamine ja asjade ära viimine

Kanname raha üle 1-2 tööpäeva jooksul kui oled oma boksi tühjaks teinud. Kui soovid et seda teeks meie siis lisandub sellele 5€. Võib ka teada anda kui soovite oma allesjäänud asjad näiteks annetada.
SUUR BOKSVÄIKE BOKS

  • Registreeru

Uue konto registreerimine

Konto juba olemas?
Logi sisse või taasta parool