Esemed mis peaksid iga naise garderoobis olema

comment Kommentaare: 0 favorite Vaatamisi: 1468

PÄEVAPÄÄSTJAD ehk must have esemed iga naise garderoobis

Naisena, oled ilmselt ka sina tuttav sellega, et kapid ja sahtlid on asjadest tulvil kuid selga pole ikka midagi panna. Selleks, et teadlikumalt oma rõivaid kombineerida, tuleks lähtuda 13 "päevapäästjast", mis sinu garderoobis eksisteerima peaks.

 

Teadmiseks, et väike must kleit pole kaugeltki ainus!

Korralik trentšmantel

Lisaks sellele, et trentšmantel on praktiline (seda saab kanda pea igal aastajal), on see ka klassikaliselt väärikas rõivaese, mida on äärmiselt lihtne sobituma panna nii viigi-, teksa kui ka nahkpükstega. Miks mitte ka suveõhtutel lühikeste pükstega, kui on soov luua kihiline ja keskmisest põnevam outfit.

Klassikaline valge triiksärk

Kui esmapilgul tundub, et tegemist on korraliku koolitüdruku garderoobi kuuluva esemega, siis lükkame selle müüdi kohe ümber! Ajatut, valget triiksärki saab ideaalselt sobituma panna iga stiiliga. Võtkem siis eeskujuks moepioneer Coco Chanel, kes kuhjas pluusikaeluse üle päriliridadega, Marilyn Monroe, kes kombineeris selle vallatult kõrge pihaga teksadega või ammuta inspiratsiooniks tänapäevaseid kandmisviise moemaanide Instagramist.

Klassikalised teksad

Kui sul veel ei ole mingil põhjusel kapis neid kõige- kõige klassikalisemaid teksaseid (katkised ja boyfriend- stiilis teksad ei loe!), oled paljust ilma jäänud! Ajatu, sirgelõikeline ja hästi istuv teksapaar päästab nii päeva kui ka õhtu.

Kuigi hästiistuvat teksaseid võib olla üsna keeruline leida, siis lõpptulemus on seda väärt. Kombineerida annab neid absoluutselt kõigega- lihtsast topist kuni edeva jakini välja.

Paar kvaliteetseid päikeseprille

Päikeseprillid on paljude jaoks vähetähtsustatud aksessuaarid, mis tegelikult võib sinu välimuse hetkega „päästa”. Näiteks neil hetkedel, kui pole tuju meiki kanda ega riideid valida, piisab heaks enesetundeks vaid sellest, kui lükkad ninale korralikud päikeseprillid.

Siiski tasub teada, et kuigi soodsama hinnaklassiga päikseprillid võivad olla väga pilkupüüdvate disainidega, siis tegelikult ei kaitse need sinu silmi nii nagu peaksid. Lisaks sellele näevad paljud sellised prillid välja täpselt sama soodsad nagu nad on. Igal endast lugupidaval naisel peaks sahtlis olema üks korralik paar, kvaliteetseid päikeseprille, mis täidavad oma eesmärki.

Hästiistuv jakk

On naisi, kes kuuluvad tiimi jakk ja on neid, kes neid üldse ei armasta. Enne kui hõiskad, et sina kuulud nende viimaste hulka, tasub siiski veel proovida. Miks? Seepärast, et tegemist on täiesti asendamatu esemega, mida sobib kombineerida taaskord kõigega- tõmmates selle peale nii särkpluusile, vahva sloganiga t- särgile kui ka siiditopile.

Märksõnaks siin on aga veatu istuvus, see tähendab seda, et jakk ei kisu kusagilt ning vajadusel mahub selle all kanda ka särki või pulloveri.

Madalad, nahast kingad

Kuigi tossud ja tennised on aastaid juba vallutanud nii moelavad kui ka kaubanduskeskused, siis üks korralik samaväärne (loe: madal) nahkking on ajatu klassika, mis sobib pea kõigega ja annab täiesti uutmoodi look´i kui sama komplekti juurde sobitatud spordijalats. Proovi järele!

Midagi ultramoodsat

Trendid on kõikjal meie ümber, kuid sageli pole mõistlik nendega päris üht sammu astuda, sest nii sa lihtsalt kuhjad oma garderoobi üle ja kulutad arutult raha. Pole ju saladus, et juba pool aastat hiljem tunduvad paljud trenditooted vanamoodsad ning rändavad kapinurka.

Kui sinus siiski elab moemaan, kes muidu ei saa, vali välja mõni hetkel ülitrendikas moeese, mis sinu garderoobis vähemalt kolme asjaga sobiks ning sa näeksid end seda vähemalt viies erinevas kohas kandmas. Kui need kriteeriumid on täidetud, võid trendieseme koju tuua.

Kui tundub, et ese sulle enam rõõmu ei too, saad selle taaskasutuspoodides järgmisele õnnelikule edasi müüa.

Vana tuttav- väike must kleit

Ilmselt seda ootasid juba ammu! Tõepoolest, seda, et väike must kleit on tõeline päästja ja räägita vaid suusooajaks. Loetelu, kuhu hästi istuva musta kleidiga minna võiks on lõputu. Seepärast usalda klassikat ja varu see aastakümneid armastatud rõivaese ka endale.

 

Mustad püksid

Kui sinu kapis on vaid teksad, siis selleks, et muuta oma outfiti ja stiili hoobilt šikimaks ja viisakamaks, piisab sellest, kui sinu kapis on vähemalt üks paar musti pükse.

Kasvõi juba seepärast, et neil on võluvõime muuta jalad hoobilt pikemaks ja sihvakamaks!

Nahkjakk

Nahk on klassika! Korralik nahkjakk peaks leiduma iga naise garderoobis, just seetõttu, et tegemist on äärmiselt universaalse rõivaesemega, mida saab kanda läbi mitme hooaja.

Kui sulle on siiani seostunud nahkjakk mootorratturhiire garderoobi kuuluva esemega, siis tea, et päris nii see pole. Lisaks biker- stiilis tagidele on olemas väga palju erinevaid lõikeid, mille seast leiab nii maskuliinseid kui ka ülinaiselikke tagisid.

Kvaliteetne kampsun

Kampsuneid võib olla kapis mitmeid, kuid vähemalt üks neist peaks olema selline, mille peale saad alati kindel olla. See tähendab, et kampsun peaks olema ajatut tooni (beež, must, hall, valge jne ) ning heast materjalist, mis laseb nahal hingata ning ei muutu peale paari kandmiskorda topiliseks. Just sellist rõivaeset kannad sa kaua – läbi mitmete hoo- ja aastaaegade.

T- särgid ja topid

Iga naise garderoobis võiks leiduda vähemalt kaks korralikku T- särki, mida võib kanda nii dressipluusi kui ka jaki all ning ka iseesesva rõivaesemena. Samuti aitavad hädast välja erinevad topid- puuvillased, siidised, kui ka pidulikumad pitsist- sametini.

Mantel

Korralik mantel, peaks kuuluma iga naise garderoobi, kelle elukohaks on põhjamaa. Sarnaselt kampsunile on siingi enne soetamist vaadata ajatuid värve (trendivärvid kipuvad kiirelt oma aja ära elama) nagu pruun, beež, must, hall, sinine jne. Lisaks sellele on mantli puhul oluline vaadata ka materjali. Mantel, mis sisaldab villa on alati kindla peale minek!


Kui oled oma garderoobi valinud eelnimetatud rõivaesemed, on sul oluliselt lihtsam välja sõeluda need, mida sa tegelikult ei kanna või mis nendega kokku ei sobi.

Kommentaarid

Kommentaare hetkel pole!

Jäta oma kommentaar

Pühapäev Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni Juuli August September Oktoober November Detsember
  • Registreeru

Uue konto registreerimine

Konto juba olemas?
Logi sisse või taasta parool