Kui kiirelt jõuab tellimus minuni?

Nädala sees kuni 16:00 tehtud tellimused postitame enamasti samal päeval, nädalavahetuse tellimused saadame teele esmaspäeval. Pakk jõuab sinuni 2-3 päevaga.

Kas saan soovitud toodet broneerida?

Pandora Laekas vahetub kaup nädalas mitu korda mis tõttu epoes müüdavad tooted on 95% ajast ainueksemplarid. Populaarseimate brändide riided ostetakse kiirelt, see tõttu tasub toote soovi korral tegutseda kiirelt.

Kui oled kauba kätte saanud ja see sulle siiski ei sobi / on suur, siis kehtib sulle kauba kättesaamise päevast 14-päevane tagastusõigus. Toode tuleb tagastada samas seisukorras kui see sinuni jõudis.

Toodete suure hulga tõttu ei ole meil võimalik kajastada tootekirjelduses kõiki toote omadusi ja mõõtusid, sellepärast selgub näiteks kingade puhul lõplik sobivus alles jalga proovides. Juhul, kui mõni Sinu jaoks oluline osa tooteinfost (v.a mõõdud) puudub, palun pöördu abi saamiseks klienditeenindusse - aitame sind hea meelega.

Toodete broneerimine poes ei ole praegu kahjuks võimalik.

Kuidas hindate toodete seisukorda?

Toodete seisukorra määrab objektiivsetel alustel kogenud silmaga Pandora Laegas töötaja. Kontrollime hoolikalt kõiki tooteid ja püüdleme selle poole, et tootekirjeldusse lisatakse kõik toote seisukorda mõjutavad tegurid. Ka rahuldavaks klassifitseeritud tooted on enamasti täiesti heas korras!

Toodete seisukorrad liigitame järgmiselt:

  • Uus: Toode on uus, selle küljes on toote- ja hinnasildid
  • Uueväärne: Toode on sama hea kui uus, aga sellelt on eemaldatud toote- ja hinnasildid. Kasutamise jälgi ei esine.
  • Kasutatud: Toote seisukord on hea. Puuduvad plekid ning märkimisväärsed pesu- ja muud kulumise jäljed.
  • Rahuldav: Tootel võib esineda pesemisest või kasutamisest tingitud jälgi või väikseid plekke. Toote seisukorda mõjutavad detailid on toodud välja.
  • Registreeru

Uue konto registreerimine

Konto juba olemas?
Logi sisse või taasta parool