Stiililageas | Lauljatar Eleryn Tiit: "Mu poodlemis harjumused tavapoes on jäänud väga tagasihoidlikuks."

comment Kommentaare: 0 favorite Vaatamisi: 475

Igal naisel on moe- ja stiiliosas oma personaalsed lemmikud ning nipid ja nõksud, mida jagades võivad teisedki enda jaoks midagi uut avastada. Seekordses Stiililaeka rubriigis räägib oma moevalikutest alati stiilne Eleryn Tiit.

Millised on kõige sinulikumad rõivad?

Ma armastan mugavust. Eriti hästi tunnen end siis, kui kombineerin kokku stiilse ja mugava outfiti. Näiteks oversized ülikond, tavaline valge t-särk ja Converse'id. Love it!  

Kui sageli ja kuskohast oma rõivad soetad? 

Minu kõige hilisem ost pärineb näiteks Paavli kaltsukast. Kunagi viitsisin rohkem kaltsukates ringi tuhlata, enam aga mitte nii tihti. Seda sellepärast, et armastasin teha väga-väga palju emotsioonioste ja kaltsukas oli neid eriti lihtne teha, sest rahakotile polnud see hoop sugugi nii suur kui tavapoes. Üks hetk sain aru, et mul on liiga palju riideid, mida ma ei kanna ning kogumise asemel olen praegu üritanud neist hoopis vabaneda. Kui kaltsukad aga välja jätta, siis ka mu poodlemis-harjumused tavapoes on jäänud väga tagasihoidlikuks.

Kui kergesti uusi asju ostad: kas pigem kalkuleerid pikalt või teed hoopis emotsioonioste? 

Üritan ikkagi enne ostu väga läbi mõelda, kas see on praktiline, kas ma vajan seda, kui palju ma seda kannaks ja kui palju see mulle meeldib. See aitab tohutult. 

Jaga meiega kõige erilisemat asja oma garderoobis- milline on selle lugu?

Minu kõige erilisem riietus on ilmselt roheline nahast kostüüm - pikk mantel ja püksid. Selle õmblesime minu loo ,,Tunnete keele'' muusikavideo jaoks. Kuna peas oli juba nii kindel visioon ja nägemus sellest outfitist, siis materjalide leidmine osutus tohutult keeruliseks. Lõpuks leidsime kanga hoopistükis tehnikapoest, mis oli tegelikult mõeldud autoistmete jaoks. See on ülimalt efektne, aga laval tantsimiseks tohutult palav!

Millised kriteeriumid peavad olema rõivaesemel, mida soetad?

Jällegi, mugavus, kvaliteet ning omapärasus.

Kelle stiili sa ise imetled?

Ma jälgin Instagramis erinevaid välismaa influencereid. Õigupoolest vaatan lihtsalt Instagrami explore'is ringi, sest outfititeemalised postitused on seal mul kõige sagedasemad. Sealt saan ka päris palju inspiratsiooni. 

Mida teed rõivastega, mida enam ei kanna?

Ma kas annan need oma sõbrannadele, sugulastele, annetan abivajajatele või panen müüki. Kõiki variante olen katsetanud!

Milline on kõige meeldejäävam olukord kuhu oled tänu oma rõivavalikule sattunud või ägedaim kompliment, mille oled tänu oma rõivastusele saanud?

Konkreetset olukorda või komplimenti ma ei mäletagi, kuid usun, et kõige rohkem komplimente olen saanud lavakostüümide eest, mille olen lasknud custom-made teha. Ilmselt lihtsalt juba sellepärast, et need istuvad selga täpselt minu keha järgi ning keegi pole neid varem poelettidel näinud. 

Kommentaarid

Kommentaare hetkel pole!

Jäta oma kommentaar

Pühapäev Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni Juuli August September Oktoober November Detsember
  • Registreeru

Uue konto registreerimine

Konto juba olemas?
Logi sisse või taasta parool