Ühe tagi kolm nägu

comment Kommentaare: 0 favorite Vaatamisi: 517

Kuidas sobitada ühe rõivaesemega 3 erinevat stiili riietust? Ilmselt tabab kõiki naisi aegajalt riidekapi ees "mul ei ole midagi selga panna" - hoog. Nutikalt olemasolevaid asju kombineerides saab aga lihtsa vaevaga täiesti uue ja värske outfiti.

Ilmselt tabab kõiki naisi aegajalt riidekapi ees "mul ei ole midagi selga panna" - hoog. Nutikalt olemasolevaid asju kombineerides saab aga lihtsa vaevaga täiesti uue ja värske outfiti. Tänases postituses jagame stiiliinspiratsiooni ning kombineerime ühe roosa tagi ümber kolm täiesti erineva ilmega rõivakomplekti.

Õhuke tagi on Eesti ilma arvestades üks erakordselt praktiline riideese - sobib kandmiseks terve kevad-sügisese perioodi, kuid kulub marjaks ära ka jahedamatel suveõhtutel. Must on muidugi alati kindla peale minek, kuid värvid annavad elule särtsu ja nagu allolevatel piltidel näha, on roosa tagi võimalik maitsekalt kombineerida väga erinevate värvide ja stiilide juurde.
Roosa tagi

Sobitades tagi lillemustrilise kleidi ja roosade kontsakingade juurde on tulemus tütarlapselik ja romantiline. Viimase lihvi annab komplektile kodumaine Kuma liblikapross, mille võib kinnitada nii kleidile kui ka tagi kraele.

Tagi lillelise kleidigaRoosa tagi kuma liblikas

Asjalikul tööpäeval passib tagi imehästi üleni musta pükskostüümi juurde. Lisa juurde neetidega kaunistatud kõrgekontsalised saapad ning tunne end kui tõeline power woman.
Tagi musta pükskostüümigaRoosa tagi musta pükskostüümiga

Vaba ja mängulise outfiti saad, kui klapitad tagi juurde kelmikalt hõljuva satsiseeliku ja figuuri kallistava valge body. Mugav kuid naiselikult kaunis komplekt on ääretult praktiline kõigiks suveseiklusteks, sest kortsumatust materjalist ülepõlve seelik võimaldab vabalt liikuda või murul istuda.
Tagi satsiseelikugaKingas neetidega

Milline kolmest komplektist on sinu lemmik?

Kõik piltidel olevad tooted on Pandora Laegas kaupluses ning epoes müügil, kui mõni neist sobiks sinu riidekappi vürtsitama, siis ootame sind shoppama!

Kommentaarid

Kommentaare hetkel pole!

Jäta oma kommentaar

Pühapäev Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni Juuli August September Oktoober November Detsember
  • Registreeru

Uue konto registreerimine

Konto juba olemas?
Logi sisse või taasta parool