Shopata nii, et rahakott ei kannataks? Nende nõuannetega on see võimalik!

comment Kommentaare: 0 favorite Vaatamisi: 930

Kauneid rõivaid ei ole kunagi liiga palju ning isegi kui on, siis alati on „see üks” veel puudu. Ajal, mil kulud aina tõusevad tuleb hakata tegema teatud korrektuure ka oma tarbimises. Kuidas shopata nii, et õnnelikud oleksite nii sina, sinu rahakott kui rõivakapp? Tuleb välja, et see polegi raske.

Tee valik!

Kas sa tead, millises seisus sinu garderoob tegelikult on? Selleks, et seda välja selgitada, tuleks teha kapile põhjalik inventuur, mis aitaks välja selgitada, millised on need rõivad millega sa käid ja millise on need, mis enam mingil põhjusel kasutamist ei leia. Too kapist välja kõik oma rõivad ning proovi neid uue pilguga vaadata. Näiteks kui oled siiani kandnud seda rohelist pluusi vaid mustade pükstega, siis tasuks vaadata, kas see võiks sama hästi passida ka seelikuga kandmiseks?

 

Tegemist on üsna mahuka ettevõtmisega, seega, tasub see endale võimalikult  lõbusaks teha. Näiteks kutsu külla sõbrannad, kes oma otsekohesusega annaksid teada, kuidas üks või teine asi sinu seljas välja näeb. Võimalik, et nii avastad oma kapist täiesti uusi kombinatsioone ning ei peagi poodi raha kulutama minema.

 

Piira poeskäimist!

Ja see tähendab ka netipoes käimist! Parim viis raha säästa on mitte poodi minna- see tähendab seda, et kui soovid kokku hoida, siis ära külasta niisama ja ajaviiteks netipoode ega jaluta kaubanduskeskustes. Tee seda vaid juhul kui sul on tõesti soov ja tahtmine oma garderoobi leida mõnd kindlat eset.

 

Tea, millal osta

 

Kindlasti tead ka sina mõnd stiilset naist, kelle kaunid rõivad panevad sind ahhetama ning keda nähes mõtled vaid sellele, kui palju need kõik maksavad! Tegelikkuses on just sellistel kadestamisväärsetel stiilitaritel oma salanipp- nad ostavad rõivaid õigel ajal. See tähendab seda, et nad hoiavad silma peal sooduskampaaniatel, et olla just sel ajal valmis startima või (klikkima!), et ostukorvi laadida ammu silma jäänud leiud.

Sellisel ostukäitumisel on ka veel üks boonus. Nimelt allahindlust ootama jäädes, ei tee sa mõttetuid emotsioonioste, vaid saad hoopis kinnitust sellele, kas ja kui väga sa igatsetud asja üldse soovid.

 

Külasta taaskasutuspoode

 

Lõpuks ometi on tekkinud ka Eestisse hulgaliselt taaskasutusbutiike, mis võimaldavad leida nii hooaja trendirõivaid kui ka väärtuslikumat vinatge- kraami oluliselt soodsama hinnaga kui poes.

Lisaks sellele on taaskasutuspoodides sageli üsna unikaalne valik, sest sinna jõuavad tooted, mis on soetatud väga erinevatest kohtades ja sageli üle kogu maailma. Seega pole üldse ime, kui leiad  veebipoest kripeldama jäänud Asose kleidi kellegi rendiboksist 10 euroga või unistuste käekoti Burberrylt kolm korda soodsamalt kui tavabutiigis. Rääkimata hinnalisest Eesti disainist, mille ainueksemplare võib samuti taaskasutusbutiigist Pandora Laegas leida.

Niisiiis, järgmisel korral, kui plaanite sõbrannadega linnapäeva, välistage kaubanduskeskused ning otsige üles hoopis erinevad taaskasutuspoed- uskuge, sealsed leiud üllatavad kindlasti!

 

Pane oma garderoob teenima!

 

Olgem ausad, mõnikord juhtub ikka nii, et poes nähtud käekott või kingapaar jääb nii kummitama, et tundub lausa võimatu selleta edasi elada. Ka siin tasub teada üht nutika shoppamise põhireeglit!

Nimelt on paljud moemaanid seadnud omale reegli- uut asja ei osta enne, kui vanale on uus omanik leitud.

See tähendab seda, et kui soovid omale uut kingapaari, siis enne kui ostad, vaatad hoolega kas sinu kingariiulis on mõni kingapaar, mida sa pole ammu kandnud. Kui see on leitud, siis nüüd algab missioon- neile uus omanik leida.  Kui see on õnnestunud, alles siis võid (oluliselt rahulikuma südamega!) soetada omale ihaldatud uue kingapaari.

 

Kuidas leida oma vanadele lemmikutele uued omanikud?

 

Kuigi internetimüük tundub esmapilgul lihtne, siis tegelikult see kipub venima üsna pikaks ja tüütuks ettevõtmiseks. Asjadele on vaja leida sobiv online platvorm nende müümiseks, on vaja teha korralikud pildid, need üles laadida, määrata hind ja suhelda huvilistega, kes küsivad mitmeid küsimusi. See kõik võtab aega ning tehingut ei pruugigi toimuda, sest harva riskitakse näiteks kingi või mantlit osta pelgalt pildi järgi. Ja seda ka eraisikult, kellele kaupa tagastada tõenäoliselt ei saa.

 

Palju mugavam võimalus on leida taaskasutusbutiik, kes kogu töö sinu eest ära teeb!

Butiiki külastab iga päev kümneid ja kümneid huvilisi, kes saavad sinu eset katsuda ja proovida. See tähendab seda, et sinul pole vaja muud teha, kui üleliigne kaup kodus kokku panna, hinnad määrata ning butiiki viia.

Eriti nutikas on ka siin kokku hoida! Näiteks kui jagada boksirent butiigis sõbrannaga, saate kindlasti suurema kasumi. 

Hea võimalusena pakub sõbrakuul Pandora Laegas võimalust rentida koos sõbrannaga boks NELJAKS nädalaks lausa 14€ soodsamalt ning boonusena saate ka TASUTA väljapaneku! Vaata pakkumist lähemalt SIIT.

 

Kommentaarid

Kommentaare hetkel pole!

Jäta oma kommentaar

Pühapäev Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni Juuli August September Oktoober November Detsember
  • Registreeru

Uue konto registreerimine

Konto juba olemas?
Logi sisse või taasta parool