Millist kleiti valida pidustusteks?

comment Kommentaare: 0 favorite Vaatamisi: 1549

Soovid näha välja nagu miljon dollarit (ilma kulutamata miljoneid dollareid)? Nutikas lahendus- kleidi rent!

Naistena teame me liigagi hästi seda, mis tunne on seista hästi varustatud riidekapi ees, kuid ometi ei leia me sealt midagi, mida just SEL olulisel sündmusel kanda.  Seega, valikut on, aga selga pole ikkagi midagi panna- tuleb tuttav ette?

Kui leiad end sellisest olukorrast, on sul kaks varianti - minna lähimasse kaubanduskeskusesse, otsida tunde sobivat kleiti ning parimal juhul väljuda seal millegagi, mis "käib kah!" või istuda mugavalt arvuti taha ning valida veebist täiuslik kleit just selleks oluliseks sündmuseks. Kumma sina valiksid? Ilmselt viimase!

Ja õigusega, sest just nii tuhanded naised üle kogu maailma teevadki - rendivad omale täiusliku komplimentide koguja just selleks oluliseks sündmuseks.

Miks rentida kleit?

Põhjuseid, miks laenutada omale eelseisvaks oluliseks sündmuseks kleit, on mitmeid. Näiteks aitab see hoida kokku aega, mis kuluks sobiva kleidi valimisele kaubanduskeskustest, samuti aitab see kokku hoida raha, sest kaunid ja pidulikud kleidid võivad maksta sadu eurosid ning kolmandaks aitab renditud kleit sul hoida kokku ka kapiruumi!

Rendikleidi kasuks räägib seegi, et on võimalus valida mitmete erinevate kleitide ja lõigete vahel. Näiteks kui oled siiani eelistanud lühikesi ja kaharaid kleite, siis proovides erinevaid lõikeid ja stiile, võid hoopiski leida, et maksipikkuses kleit on see, mis lisab sulle sihvakust ja stiili.  See tähendab seda, et saad nii end kui ka teisi külalisi üllatada kleidiga, mida sa ise poleks ehk osanudki valida või raatsinud endale lubada.  Nii leiab Pandora Laeka kleidivalikust ka hinnatud Eesti disaini.

Lisaboonuseks on ka see, et kui pidu peetud, ei pea enam muretsema sellepärast, mis kleidist edasi saab. Laenutuse hinna sees on ka puhastus. See tähendab seda, et saad jälle oma aega ja energiat kokku hoida ning tagastada kleidi kantuna.

Sobiv kleit, tähtsaks päevaks- kuidas valida?

Vaatame üle, milliseid kleite valida, kui ees on ootavad need tähtsad sündmused:

Sünnipäev

Seda, millist kleidi sünnipäeval valida dikteerib suuresti see, kelle sünnipäevale minek on. Kui tegemist on sinu enda peoga, kus sul on kanda sünnipäevalapse roll, on see sinu päev ning selleks, et tunda end tõelise kuningannana, on sul vaba voli kanda just sellist kleiti, mis sind selles rollis toetab. Siin ei ole limiiti: litrid, suled, satsid, pitsid- vali just see, millele kuulub sinu süda!

Kui aga on tegemist vaemate või vanavanemate hällipäevaga, tasuks valida midagi klassikalisemat. Just sel põhjusel, et just nii harmoneerud sa paremini teiste külalistega ning tunned end ka mugavamalt. Alati on heaks valikuks neutraalsed toonid või figuurikiitev must kleit.

Kohting

Kes meist ei sooviks kohtingul välja näha nagu miljon dollarit, ilma, et kulutaksid miljon dollarit Kui ees ootab oluline kohtamine, tuleks sõltuvalt kohast, valida ka sobiv kleit.

Näiteks kui kohtumispaik on teater, on kindlapeale minek klassikaline, väike must kleit. Kui aga ootab ees pidulik õhtusöök kaunis restoranis, võid teha veidi julgema valiku ning tuua mängu veelgi rohkem naiselikkust ehk pitsi- satsi ning miks mitte ka kaharat tülli! 

Kuna mehed armastavad teadupärast silmadega, siis valikud võivad olla maitsekalt julged, näiteks avarama dekolteega kleit, millel on pikemad varrukad või keha järgiv, liibuv litterkleit. Samuti sobib kohtingul kanda ka armastuse värvi ehk julget punast!

Pildistamine

On teada, et üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna ning just seepärast tuleks ka pildistamisel kantavad riided hoolega läbi mõelda. Kui tegemist on perepildistamisega, tasuks siingi jälgida reeglit, et üldmulje oleks klassikaline, lihtne ning seeläbi ja ajatu.

Kui tegemist on aga fotoseeriaga sinu enda jaoks, on see koht, kus lasta fantaasial lennata ning valida omale kõige kaharamad unelmate kleidid, mille kandmiseks mujal sageli võimalust polekski!

Pulmad

On kirjutatud reegel, et pulmakülalised ei tohiks kanda valget, sest see au jääb alati pruudile. Seega, nii palju, kui sulle ka valge värv ei meeldiks, siis pulmakülalisena tuleks sul leida alternatiiv. Selleks on hea valida hetkel populaarsed pastelsed toonid- helelilla, heleroosa, beež jne.

Kuna pulmad on pidulik sündmus, siis on ka siin sobilik kanda kaharaid või litterkangast kleite. Viimast eeldusel, et peopaik selle luksusliku kanga kandmist ka soosib. Näiteks küünipulma passib tagasihoidlikum rõivastus kui pulma, mis toimub mõisas.

Koolilõpetamine

Koolilõpetamine on noorele inimesele äärmiselt oluline ning tähtis sündmus ning on täiesti arusaadav, et just sellel päeval tahavad kõik olla oma parimas vormis.  Siiski kipub (vanemate)rahakott siin omad piirid seadma. Kui mõistlik oleks investeerida sadu eurosid kleiti, mida kannadki vaid korra elus? Mitte just väga, arvestades, kui palju teisi vahvaid rõivaid selle raha eest soetada saaks!

Just sellepärast ongi mõistlik selleks tähtsaks päevaks rentida unistuste kleit, mille saad hiljem tagasi anda.

Kuid, milline kleit siis ikkagi valida? Kuna ära on tehtud suur töö, võib tunduda, et sa oled nüüd väärt kandma kõike mis hetkel moes. Kindlasti on see nii, kuid tegelikult võib juhtuda, et kui valid koolilõpuks ultramoodsa kleidi, siis paari aasta pärast lõpupilte vaadates võid sa naerukrambid saada. Miks? Just sel  põhjusel, et mood käib ringiratast ning tänased trendid on juba homseks unustatud.

Seepärast tasuks olulise verstaposti tähistamiseks valida mõni klassikalisem kleit, millele saad modernsust lisada pilkupüüdvate moodsate aksessuaaridega.


Kleitide valikut saad vaadata siit

Kommentaarid

Kommentaare hetkel pole!

Jäta oma kommentaar

Pühapäev Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni Juuli August September Oktoober November Detsember
  • Registreeru

Uue konto registreerimine

Konto juba olemas?
Logi sisse või taasta parool