Tagasi lasteaeda

comment Kommentaare: 0 favorite Vaatamisi: 182

Lastehoiud on suvepuhkuselt tagasi ning lasteaiakotti kokku pakkides tabab paljusid emasid üllatus, sest suve jooksul on põnnid tublisti pikkust juurde visanud ja vanad riided-jalanõud lootusetult väikseks jäänud


Lastehoiud on suvepuhkuselt tagasi ning lasteaiakotti kokku pakkides tabab paljusid emasid üllatus, sest suve jooksul on põnnid tublisti pikkust juurde visanud ja vanad riided-jalanõud lootusetult väikseks jäänud. Pandora Laegas tuleb siinkohal appi, sest meil on sobilikke riideid ja jalanõusid igas vanuses lastele. Tänase postituse jaoks panime kokku mõned mugavad ja praktilised lasteaeda sobivad riidekomplektid. Kui ka sinu pisipõnn on suvel kasvuspurdi teinud, siis uued riided leiad talle Pandora Laekast.

Millisele poisile ei meeldiks superkangelased? See Batmani särk saab kindlasti väikemehe uueks lemmikuks! Lisa juurde rõõmsavärvilised lühikesed püksid, libista varba otsa mugavad Javeri papud ja tegus päev saab alata!


Või äkki hoopis see lustakas mereteemaline komplekt, millega on mugav mütata nii toas kui õues?


Väikestele preilidele on Pandora Laekas mugavaid kleite ja tuunika-retuusi komplekte, mis näevad kenad välja ning on lihtsad selga panna. Lisaks on meil hea valik krõpsudega kingi-sandaale, mis sobivad ideaalselt lasteaia vahetusjalanõudeks.


Kõik piltidel olevad tooted ja palju muud on Pandora Laegas kaupluses müügil. Ootame sind šoppama!

Kommentaarid

Kommentaare hetkel pole!

Jäta oma kommentaar

Pühapäev Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni Juuli August September Oktoober November Detsember
  • Registreeru

Uue konto registreerimine

Konto juba olemas?
Logi sisse või taasta parool