Stiililaegas | Gertu Pabbo: naudin väga shoppamist ja poodides jalutamist!

comment Kommentaare: 0 favorite Vaatamisi: 310

Igal naisel on moe- ja stiiliosas oma personaalsed lemmikud ning nipid ja nõksud, mida jagades võivad teisedki enda jaoks midagi uut avastada. Seekordses Stiililaeka avarubriigis võtame vaatluse alla muusik Gertu Pabbo moeharjumused.

Millised on kõige sinulikumad rõivad?

Ma arvan, et minu stiil on pigem lihtne ja naiselik ning kontsades mind liiga tihti ei näe. Minu suve go-to on näiteks ketsid, valge t-särk ja mõni värviline ülepõlve seelik - mugav ja lihtne!

Kui sageli ja kuskohast oma rõivad soetad? Kui kergesti uusi asju ostad, kas pigem kalkuleerid pikalt või teed emotsioonioste?

Ma ausalt öeldes naudin väga shoppamist ja poodides jalutamist ning see on niiöelda minu aeg, et mõtted mujale saada pärast pikka päeva. Enamus minu riideid on taaskasutus - olen tihe külaline näiteks Humanas ja erinevates kirbukates. Sealt leiab niivõrd ägedaid ja erilisi asju, mida tänavapildis võibolla ei näe ja muidugi on ka hinnad tunduvalt soodsamad. Aga selle kõige juures olen kindlasti väga teadlik mida ja kui palju ma ostan ning mõtlen kõik oma ostud alati läbi ehk selliseid emotsioonioste liiga palju ette ei tule.

Millised on sinu ägedaimad leiud taaskasutusest?

Ausalt öeldes ei ole nüüd sellist märkimisväärset leidu, mida nüüd väga eredalt mäletada aga eks alati on hea meel kui leiad mõne uueväärse eseme, mis poes 2 või isegi 3 korda kallim on. Just hiljuti leidsin näiteks 2€ maksvad beebiroosad Converse ketsid, mis on suvel kindlasti ühed lemmikud!

Jaga meiega kõige erilisemat asja oma garderoobis- milline on selle lugu?

Minu ehtekarbis on üks sõrmus, mis on mulle väga oluline - seda sõrmust kandsin Eesti otsib Superstaari superfinaalis ehk viimases saates ja sellepärast kõige lihtsamal põhjusel see ongi peale saadet eriliseks muutunud. Alati kui seda ehtekarbis näen, siis meenuvad need toredad inimesed.

Millised kriteeriumid peavad olema rõivaesemel, mida soetad?

Kvaliteetne, ilus, mugav ja hea hind!

Kelle stiili sa ise imetled?

Instagrami lemmikud on Sazan Hendrix, Helen Owen, Michelle Choi ja Janni Deler ning eestlastest on mu täielikud lemmikud Piret Laos ja Saara Pius.

Mida teed rõivastega, mida enam ei kanna?

Müün, annan tuttavale või viin taaskasutuskeskusesse.

 

Märksõnad: stiililaegas Gertu Pabbo

Kommentaarid

Kommentaare hetkel pole!

Jäta oma kommentaar

Pühapäev Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni Juuli August September Oktoober November Detsember
  • Registreeru

Uue konto registreerimine

Konto juba olemas?
Logi sisse või taasta parool